O nas

Misja ANETA TRAVEL ... zadowolony klient  

Od samego początku naszej działalności staramy się być jednym z "ciekawszych" biur podróży w Kole. Pragniemy aby wszystkie wycieczki były dla naszych klientów niezapomnianym przeżyciem i spełnieniem marzeń. Wiemy bowiem, ze nasi klienci to zarówno osoby, które pragną spokojnego wypoczynku w SPA, na ciepłych piaskach pod gorącym niebem, jak i ludzie, którzy odpoczywają czynnie, choćby w górach, uprawiając sporty zimowe. Staramy się, aby oferta ANETA TRAVEL spełniała oczekiwania również tych, którzy pragną zwiedzić najciekawsze zabytki europejskich i światowych metropolii, oraz poznać ich historię i kulturę.

Wybierz się z ANETA TRAVEL w podróż życia…

Otwierając się na potrzeby klientów, a także dzięki obserwacji i wiedzy wyniesionej z określonych trendów w rozwoju turystyki, jak również zwykłej (niezwykłej) ciekawości świata, w ANETA TRAVEL proponujemy wycieczki lotnicze z polskich portów lotniczych, hotele w każdym standardzie gwiazdkowym, z wyżywieniem lub bez wyżywienia, w zależności od potrzeb klientów. Dla osób, które wolą podróżować własnym środkiem lokomocji, proponujemy szereg ofert z katalogów z dojazdem własnym. W ofercie posiadamy również tanie bilety lotnicze oraz autokarowe, wynajem samochodów w każdym miejscu na świecie oraz ubezpieczenia turystyczne. Co ważne, pomagamy załatwić procedury związane z wizami na wschód.

Najlepsza reklama ANETA TRAVEL ? ...  zadowolony klient

Idea naszych działań opiera się na dostarczeniu towaru i usługi odpowiedniej jakości. Każdy klient jest traktowany indywidualnie przy odpowiednim dostosowaniu oferty biura do jego oczekiwań, bowiem celem jest realne zadowolenie wyobrażeń drugiej strony.

 

 

...

 

Serdecznie zapraszamy - wirtualnie - na naszą stronę www - lub do biura u zbiegu ulic 20 stycznia i Broniewskiego w Kole. Na życzenie klienta wszelkie formalności możemy także załatwić w pracy lub domu klienta.

 

Nasi partnerzy