ZAREZERWUJ WCZASY

Jak wyjechać na wczasy poprzez nasze biuro?

Poprzez nasze biuro możesz realnie wyjechać prawie wszędzie i zobaczyć prawie wszystko... Wystarczy zdecydować się na odpowiednią propozycję, zarezerwować i można ruszać spełniać marzenia! Można skorzystać z jednego z wielu patentów branży turystycznej, a więc FIRST MINUTE czy LAST MINUTE... Udostępniliśmy w tym celu zaawansowaną "wyszukiwarkę" ofert, gdzie nasi klienci mają dostęp do pełnej, ciągle aktualizowanej bazy ofert wyjazdowych, zarówno klasycznych, jak i tych w ramach "pełnej" egzotyki.


LAST MINUTE!

Last minute to oferty z ostatniej chwili, pełnowartościowe wycieczki, takie same jak można wykupić w trakcie sezonu, jednak dużo tańsze.  Oferty LAST MINUTE pojawiają się krótko przed wylotem. Cena last minute dlatego jest naprawdę korzystna.

W ANETA TRAVEL można znaleźć oferty last minute, dzięki czemu wyjeżdża się w ciekawe miejsca. Jest to świetny sposób na zwiedzenie atrakcyjnych miejsc za przystępną cenę, jeśli możemy łatwo dopasować swój urlop.

poznaj oferty tam, gdzie ciepło >>>

poznaj oferty na narty >>>FIRST MINUTE!

Coraz większą popularnością cieszą się wczasy first minute. Zasada ich kupowania jest prosta - im wcześniej zarezerwuje się wycieczkę, tym mniej za nią płaci. Zwykle first minute wiąże się to z wykupieniem wczasów z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jest to idealny sposób dla osób, które już dużo wcześniej mogą zapewnić sobie urlop w danym terminie i nie ulegnie on zmianie. Zdecydowaną zaletą wczasów first minute jest oczywiście dobra cena. Jeśli odpowiednio wcześnie zdecydujemy się na wyjazd w konkretne miejsce możemy zapłacić nawet 40% mniej niż w sezonie.

Pierwsze oferty first minute pojawiają się w ANETA TRAVEL już w październiku. Wówczas ich cena jest najniższa. Jednak im bliżej lata, tym cena bardziej rośnie. Skorzystanie z oferty first minute wiąże się z wpłaceniem zaliczki, w większości przypadków biur wynosi ona około 10- 30% ceny. Resztę kwoty wpłaca się 30 dni przed planowanym wyjazdem. Oferty first minute w pierwszym etapie promocji zawierają niezmienność ceny, a niektóre również ubezpieczenie od rezygnacji.

Zaletą ofert typu first minute jest bardzo duży wybór hoteli i oczywiście terminów wyjazdu. Jest to ważne szczególnie dla wymagających turystów, a także dla rodzin z dziećmi. Korzystając z oferty FIRST MINUTE łatwo jest  jest znaleźć dobry hotel z pokojami rodzinnymi i atrakcjami dla dzieci.

Wczasy first minute są dobrym rozwiązaniem dla osób, które wcześniej mogą, niekiedy muszą(!) zaplanować urlop. Ważne jest jednak aby przed ich wykupieniem dokładnie przeczytać umowę i wykupić ewentualne ubezpieczenie na wypadek rezygnacji. Wypadków losowych nie da się przewidzieć, a w takim przypadku można odzyskać większą część pieniędzy.

 

 poznaj oferty FIRST MINUTE >>>
DLA AKTYWNYCH

To oferta ANETA TRAVEL nie tylko dla młodzieży, także dla osób młodych... duchem (!), którzy cenią sobie czynny odpoczynek.

 

 

poznaj oferty DLA AKTYWNYCH >>>

Wczasy o jakich marzysz